Слідство отримало дані з "чорної скриньки" після катастрофи вертольота у Броварах

Слідство вже отримало дані з "чорної скриньки" вертольота, який розбився у Броварах. Про це 3 березня на прес-конференції повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Продовжується розслідування. Чорну скриньку було знайдено, було відправлено до Франції для відповідного розшифрування. Дані отримані, їх має слідство. Слідство триває, я, так само як і ви, хочу дочекатися результатів і побачити аргументовані відповіді на низку питань", - заявив чиновник.

Шмигаль зазначив, що поки що неможливо повідомити публічну інформацію з цього приводу. Проте результати розслідування з'являться десь найближчим часом.

"Там справді вже велику роботу зроблено, є ясні результати технічного стану вертольота, є всі матеріали з чорної скриньки, вони збережені, якісні. Тобто слідство далі опрацьовує вже деталі і думаю, що найближчим часом отримаємо результат", - додав глава уряду.

Нагадаємо, раніше у МВС заявили, що розслідування авіакатастрофи в Броварах може бути завершено протягом двох місяців.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті