Скріпи не наказують: в росії поки не планують призов жінок до армії

У росії поки що не збираються мобілізувати жінок на військову службу, бо це суперечить "духовним цінностям". Про це заявила заступник голови комітету Держдуми з питань сім'ї Тетяна Буцька, повідомляють російські ЗМІ.

"До нас зараз із Заходу приходить дуже багато нетрадиційних для росії цінностей, і навіть для захисту від деяких нам доводиться приймати цілі закони, як законопроект із захисту від пропаганди ЛГБТ. Все ж таки якщо розглядати в історичному аспекті у всі часи на Русі жінка — це та, хто охороняє вогнище, ростить дітей, чекає на чоловіка, підставляє йому плече, завжди жінка в тилу № 1. Є багато чим нам і тут зайнятися", - заявила Буцька.

Також чиновниця активно просуває ідею, згідно з якою бездітні жінки в росії мають сплачувати відповідний податок.

Як повідомлялося раніше, в РФ пропонували призвати жінок до армії та збільшити термін військової служби.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті