"Скоро настане час, коли ми перейдемо до активних наступальних дій" – Сирський

Збройні сили України не дають російським військам просунутися вперед на Лиманському напрямку та завдають їм великих втрат. Про це після візиту на даний напрямок фронту написав у Telegram командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Наші частини і підрозділи продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, відбивають всі спроби ворога просунутися вперед в районах Білогорівки, Спірного, Новоселівського, Торського, завдають йому значних втрат в особовому складі і техніці", - повідомив командувач.

Сирський додав, що зустрівся з командирами частин та підрозділів, які виконують завдання на найбільш "гарячих точках" фронту, та обговорив з ними можливі сценарії розвитку подій на цьому напрямку.

"Зазначив, що скоро настане той час, коли ми перейдемо до активних наступальних дій, визначив конкретні завдання на підготовку до них", - зауважив командувач.

Крім того, генерал відзначив нагородами бійців та подякував їм за героїзм, зокрема, військовослужбовцям 10 ОГШБр, 54 та 92 ОМБр, 81 та 95 ОДШБр.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті