Сі Цзіньпінь та путін обговорять схеми обходу санкцій - ISW

Китайський лідер Сі Цзіньпінь в ході свого візиту до Москви обговорить із диктатором путіним можливості обходу західних санкцій. Про це повідомляється у звіті американського Інституту з вивчення війни (ISW) 18 березня.

За даними аналітиків Інституту, під час державного візиту до росії з 20 по 22 березня, Сі Цзіньпінь обговорить із путіним схеми ухилення від санкцій і інтерес Китаю до посередництва у врегулюванні війни в Україні шляхом переговорів. У Кремлі заявили, що путін і Сі планують підписати невизначені двосторонні документи та обговорити актуальні питання всебічного партнерства росії та Китаю.

Повідомляється, що китайські компанії продавали російським організаціям гвинтівки, запчастини до безпілотників та обладнання, яке могло бути використане у військових цілях, а західні спецслужби заявили, що керівництво Китаю розглядає можливість надання росії летального обладнання. Ймовірно, Сі планує обговорити з путіним і російськими офіційними особами схеми ухилення від санкцій, щоб підтримати продаж і постачання китайського обладнання росії.

Як повідомлялося раніше, у МЗС Китаю розповіли про позицію, яку Сі Цзіньпін буде демонструвати під час візиту до росії. 

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті