Швеція оголосила про зимовий пакет допомоги для України на €120 мільйонів

Швеція надає Україні 120 мільйонів доларів, більшість яких піде до фонду Світового банку для відновлення України. Про це повідомляє SVT с посиланням на прес-конференцію прем'єр-міністра Ульфа Крістерссона та міністра розвитку Йохана Форсселла 11 грудня.

"Більша частина коштів надійде до Фонду реконструкції України Світового банку. Фонд підтримує ключові об'єкти української інфраструктури у сферах енергетики, житлового будівництва, охорони здоров'я та транспорту. Гроші, взяті зі шведського бюджету допомоги, будуть використані для закупівлі обладнання для опалення та збільшення пропускної здатності української електромережі", - зазначається у повідомленні.

Гроші також підуть на інші заходи, які допоможуть українцям пережити зиму, наприклад, будівництво притулків.

Також Йохан Форсселл звинуватив росію у проведенні своєрідного "енергетичного тероризму" проти України.

"Росія навмисно атакує цивільну інфраструктуру, щоб і без того важке життя цивільного населення стало ще важчим. Цим пакетом ми хочемо допомогти Україні як відновити, так і відремонтувати те, що було зруйновано", - зазначив Форсселл.

Як повідомлялось раніше, Німеччина та Нідерланди готові продовжувати підтримку України.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті