Швейцарія може скасувати заборону на передачу зброї Україні

Уряд Швейцарії розглядає можливість передати Україні необхідну зброю для протидії російській агресії. Про це повідомляє агентство Reuters.

Покупці швейцарської зброї юридично забороняють її реекспортувати, і це обмеження, яке, на думку деяких представників великої збройової промисловості країни, зараз шкодить торгівлі.

Заклики європейських сусідів Швейцарії дозволити такі передачі до Києва тим часом стали гучнішими, оскільки агресія росії посилюється, і два парламентські комітети з безпеки рекомендували відповідно пом’якшити правила.

«Ми хочемо бути нейтральними, але ми є частиною західного світу», — сказав Тьєррі Буркарт, лідер правоцентристської партії FDP, який подав до уряду прохання дозволити реекспорт зброї в країни з подібними демократичними цінностями.

Як повідомлялося раніше, США передадуть Україні військову допомогу на 2,2 млрд доларів, в якій будуть далекобійні ракети

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті