Швейцарія може скасувати заборону на передачу зброї Україні

Уряд Швейцарії розглядає можливість передати Україні необхідну зброю для протидії російській агресії. Про це повідомляє агентство Reuters.

Покупці швейцарської зброї юридично забороняють її реекспортувати, і це обмеження, яке, на думку деяких представників великої збройової промисловості країни, зараз шкодить торгівлі.

Заклики європейських сусідів Швейцарії дозволити такі передачі до Києва тим часом стали гучнішими, оскільки агресія росії посилюється, і два парламентські комітети з безпеки рекомендували відповідно пом’якшити правила.

«Ми хочемо бути нейтральними, але ми є частиною західного світу», — сказав Тьєррі Буркарт, лідер правоцентристської партії FDP, який подав до уряду прохання дозволити реекспорт зброї в країни з подібними демократичними цінностями.

Як повідомлялося раніше, США передадуть Україні військову допомогу на 2,2 млрд доларів, в якій будуть далекобійні ракети

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті