Швейцарія має намір обговорити підсумки Саміту миру з Росією та Китаєм

Швейцарія обговорить з Росією, Китаєм та іншими країнами, яких не було на Саміті миру, підсумки зустрічі понад 100 країн та міжнародних організацій. Про це повідомив міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс на пресконференцію за підсумками саміту, - повідомило "Радіо Свобода".

«У нас є чинне посольство в Москві, і кожні два тижні ми спілкуємося з міністром закордонних справ, і в нас також є намір обговорити з Росією підсумки цієї конференції», – сказав Кассіс, відмовившись більш конкретно розповісти, про що саме говоритимуть з Кремлем.

Також, за словами швейцарського міністра, планується «детальне обговорення» результатів Саміту миру з тими країнами, «у чиї двері постукали, а вони не прийшли». Зокрема, йдеться про Китай, який відмовився брати участь в саміті через відсутність там Росії.

«Зараз ми проведемо з цими країнами глибоке обговорення і обговоримо, як цей шлях або куди цей шлях може нас привести. Існують різні думки та ідеї щодо того, як можна продовжувати цей шлях, шлях до миру. І ці різні ідеї необхідно об’єднати, щоб знайти спільний шлях вперед», – пояснив Кассіс.

Як повідомлялося, ісля інавгураційного Саміту миру, який пройшов у Швейцарії, Україна буде робити наступні кроки по втіленню пунктів підсумкового комюніке, яке підписали 80 країн та 4 організації.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті