Саміт миру у Швейцарії закінчився. В Офісі президента пояснили, що далі

Після інавгураційного Саміту миру, який пройшов у Швейцарії, Україна буде робити наступні кроки по втіленню пунктів підсумкового комюніке, яке підписали 80 країн та 4 організації. Про це 16 червня розповів заступник керівника ОП Ігор Жовква.

"Наступні кроки – проведення тематичних заходів щодо кожного пункту на рівні міністрів та радників. Вже маємо відповідну готовність до їх організації від низки країн. Це Франція, Чехія, Туреччина, Кенія, Саудівська Аравія, Сполучені Штати, Норвегія, Польща, Канада, Катар, Чилі, Фінляндія, Нідерланди, Німеччина, Велика Британія", - пояснив він.

"А після цього – виходимо на другий Саміт, що має закласти основи тривалого та справедливого миру", - зазначив Жовква.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що питання проведення другого Глобального саміту миру у Саудівській Аравії обговорюється.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті