Україна та Саудівська Аравія обговорювали теми проведення другого саміту - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що питання проведення другого Глобального саміту миру у Саудівській Аравії обговорюється. Про це глава Української держави сказав під час пресконференції за підсумками Саміту миру у Бюргенштоці, - передає Укрінформ.

«Ми маємо дуже міцні взаємини з Саудівською Аравією, з Його Королівською Високістю і ви знаєте, що за два-три дні перед цим самітом у мене була зустріч з Його Королівською Високістю, і ми говорили про це. У нас була чудова зустріч у Джидді на рівні радників лідерів країн з питань національної безпеки перед самітом. Тобто у нас сильні взаємини. Ось чому ми, звісно, піднімали питання наступних зустрічей, можливо, наступного саміту», – розповів Зеленський.

Як повідомлялося, підсумкову декларацію Глобального саміту миру, що проходить у Швейцарії, підписали 80 держав та чотири організації. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті