Шукаю чоловіка, шукаю сина: росіянки просять про допомогу знайти зниклих окупантів під Работине на Запоріжжі

Росіянки в соцмережах п'ятий місяць розшукують своїх рідних, які у складі росармії намагалися захопити Работине на Запоріжжі. Про це 13 жовтня повідомляють опозиційні канали РФ.

"Рідні російських військових із 70-го мотострілецького полку записали відеозвернення про своїх рідних. Чоловіки зникли під час боїв за Работине, при цьому полкове командування про долю військових жодної інформації не повідомляє. ASTRA публікує відео звернень родичів військових. До цього жінки вже писали до військової прокуратури, служби захисту прав людини та слідчого комітету", - йдеться в повідомленні.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті