Шольц заявив, що Німеччина не дозволить силове захоплення території України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що його країна продовжить підтримку України у протистоянні із російським агресором. Відповідну заяву політик зробив в ході свого виступу у Бундестазі.

"Ми не дозволимо, щоб одна країна силоміць захопила частину іншої і ставила таким чином під питання основи нашого мирного порядку", - сказав Шольц в ході свого виступу.

Також Шольц анонсував посилення санкцій до річниці початку війни росії проти України.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони України Олексій Резніков анонсував позитивні новини після своєї зустрічі із німецьким колегою. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті