Шольц заявив, що Німеччина не дозволить силове захоплення території України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що його країна продовжить підтримку України у протистоянні із російським агресором. Відповідну заяву політик зробив в ході свого виступу у Бундестазі.

"Ми не дозволимо, щоб одна країна силоміць захопила частину іншої і ставила таким чином під питання основи нашого мирного порядку", - сказав Шольц в ході свого виступу.

Також Шольц анонсував посилення санкцій до річниці початку війни росії проти України.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони України Олексій Резніков анонсував позитивні новини після своєї зустрічі із німецьким колегою. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті