Шольц виступив за продовження прямих переговорів із путіним

Олаф Шольц заявив, що продовжуватиме прямі переговори з путіним, щоб зупинити війну в Україні. Про це 29 січня повідомляє Welt із посиланням на заяву німецького канцлера.

"Я знову говоритиму з Путіним телефоном, тому що треба говорити один з одним. Саме Путін повинен вивести війська з України і припинити цю жахливу безглузду війну, яка вже коштувала сотні тисяч життів", - заявив Шольц.

За його словами, поточна ситуація та війна в цілому не зміняться, доки росія продовжуватиме війну. При цьому Шольц визнав, що путін у телефонних розмовах неодноразово давав зрозуміти, що хоче "силою анексувати території сусідньої країни".

"Іноді ми також обговорювали конкретні питання обміну полоненими, експорту зерна з України та атомної електростанції до Запоріжжя. Але для мене важливо, щоб переговори завжди поверталися до актуальної теми, як світові виходити з цієї жахливої ситуації. Передумова для цього очевидна: виведення російських військ", - наголосив Шольц.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини заявив, що росія має зазнати поразки у війні.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті