Шольц виступив за продовження прямих переговорів із путіним

Олаф Шольц заявив, що продовжуватиме прямі переговори з путіним, щоб зупинити війну в Україні. Про це 29 січня повідомляє Welt із посиланням на заяву німецького канцлера.

"Я знову говоритиму з Путіним телефоном, тому що треба говорити один з одним. Саме Путін повинен вивести війська з України і припинити цю жахливу безглузду війну, яка вже коштувала сотні тисяч життів", - заявив Шольц.

За його словами, поточна ситуація та війна в цілому не зміняться, доки росія продовжуватиме війну. При цьому Шольц визнав, що путін у телефонних розмовах неодноразово давав зрозуміти, що хоче "силою анексувати території сусідньої країни".

"Іноді ми також обговорювали конкретні питання обміну полоненими, експорту зерна з України та атомної електростанції до Запоріжжя. Але для мене важливо, щоб переговори завжди поверталися до актуальної теми, як світові виходити з цієї жахливої ситуації. Передумова для цього очевидна: виведення російських військ", - наголосив Шольц.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини заявив, що росія має зазнати поразки у війні.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті