Шольц відповів критикам надання зброї: Розпалювач війни – путін, він вторгся в Україну з 200 тисячами солдатів й хоче її знищити

Канцлер Німеччини Олаф Шольц різко відповів критикам надання зброї Україні. Про це він заявив на проєвропейському мітингу керівної партії СДПН у передмісті Берліна увечері 3 червня, пише Bild.

"Розпалювач війни – Путін, він вторгся в Україну з 200 тисячами солдатів. Путін хоче знищити і завоювати Україну", – наголосив Шольц.

Зазначається, що на захід прийшли близько 100 проросійських активістів, які вигукували гасла проти надання зброї Україні й намагалися освистати Шольца. Вони називали німецького канцлера "розпалювачем війни", "брехуном" і "бандитом", вимагали "миру без зброї" і кричали: "Забирайтеся геть!".

Однак Шольц продовжив свій виступ і різко відповів проросійським активістам.

Він також сказав, що "крикуни", які зібралися на акції, мали б назвати розпалювачем війни путіна, "…якби у вас було хоч трохи розуму в голові".

Канцлер підкреслив, що не бачить альтернативи підтримці України, навіть зброєю, через агресивну війну росії.

"Так, це необхідно, якщо на країну нападають, то вона повинна, тоді вона може захистити себе", – додав він.

За його словами, путін убив багато громадян, в тому числі дітей і людей похилого віку, а також наголосив, що "…мир і свобода знаходяться під загрозою через цю агресивну війну".

Раніше Шольц заявляв, що гарантії безпеки для України мають відрізнятися від статусу члена НАТО.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті