Шольц звинуватив росію у брехні через турбіну для Північного потоку

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що росія навмисне зволікає із поверненням відремонтованої турбіни Siemens, аби не відновлювати газопостачання Північним потоком у повному обсязі. Про це повідомляє DW 3 серпня.

За словами Шольца, технічні причини для скорочення постачання російського газу до Німеччини відсутні. Про це канцлер ФРН сказав 3 серпня після огляду турбіни, яка пройшла технічне обслуговування в Канаді та з середини липня перебуває на заводі компанії Siemens Energy в місті Мюльхайм-ан-дер-Рур.

Шольц звинуватив москву у затягуванні повернення до РФ газової турбіни, яку можна у будь-який час перевезти до росії, оскільки ЄС не прийняв санкцій щодо російського газу і немає підстав, що забороняють її транспортування.

За словами голови Siemens Energy Крістіана Бруха, зараз на компресорній станції Північного потоку працює одна турбіна, а для повного завантаження газогону необхідні п'ять. Він додав, що для транспортування турбіни до РФ необхідна лише відповідна заявка Газпрому.

Своєю чергою Шольц порадив Німеччині готуватися до подальших проблем з постачанням російського газу, навіть якщо турбіна буде перевезена до росії.

Нагадаємо, у червні "Газпром" різко скоротив прокачування газу Північним потоком та пояснив його невчасним поверненням турбіни Siemens після ремонту в Канаді.

Як раніше повідомлялось, "Газпром" зупинив поставки газу до Латвію через "порушення відбору газу".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті