Шольц звинуватив росію у брехні через турбіну для Північного потоку

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що росія навмисне зволікає із поверненням відремонтованої турбіни Siemens, аби не відновлювати газопостачання Північним потоком у повному обсязі. Про це повідомляє DW 3 серпня.

За словами Шольца, технічні причини для скорочення постачання російського газу до Німеччини відсутні. Про це канцлер ФРН сказав 3 серпня після огляду турбіни, яка пройшла технічне обслуговування в Канаді та з середини липня перебуває на заводі компанії Siemens Energy в місті Мюльхайм-ан-дер-Рур.

Шольц звинуватив москву у затягуванні повернення до РФ газової турбіни, яку можна у будь-який час перевезти до росії, оскільки ЄС не прийняв санкцій щодо російського газу і немає підстав, що забороняють її транспортування.

За словами голови Siemens Energy Крістіана Бруха, зараз на компресорній станції Північного потоку працює одна турбіна, а для повного завантаження газогону необхідні п'ять. Він додав, що для транспортування турбіни до РФ необхідна лише відповідна заявка Газпрому.

Своєю чергою Шольц порадив Німеччині готуватися до подальших проблем з постачанням російського газу, навіть якщо турбіна буде перевезена до росії.

Нагадаємо, у червні "Газпром" різко скоротив прокачування газу Північним потоком та пояснив його невчасним поверненням турбіни Siemens після ремонту в Канаді.

Як раніше повідомлялось, "Газпром" зупинив поставки газу до Латвію через "порушення відбору газу".

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті