Шойгу збрехав Путіну щодо захоплення Кринок на лівому березі Дніпра

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу обдурив Володимира Путіна, коли доповідав йому про повний контроль ЗС РФ над населеним пунктом Кринки на лівому березі Дніпра. Про це йдеться в повідомленні оперативного командування "Південь" ЗСУ.

"Російсько-окупаційні війська, не маючи успіху в штурмових діях на лівобережжі Херсонщини, вдалися до маніпуляцій і фальсифікації фактів. Військово-політичне керівництво країни-агресора заявило про зачистку плацдарму на лівому березі Дніпра. Офіційно повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності", - наголошується в ньому.

"Здійснивши протягом дня єдину спробу штурму, через суттєві втрати окупанти відійшли на заздалегідь підготовлені пропагандистські позиції, з яких фальшиво звітують про знищення плацдарму, не маючи можливості виконати поставлене командуванням завдання", - заявили українські військові.

Як повідомлялося раніше, Шойгу доповів російському диктатору Путіну про те, що окупанти зачистили Кринки і повністю контролюють цей населений пункт.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті