Шойгу збрехав Путіну щодо захоплення Кринок на лівому березі Дніпра

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу обдурив Володимира Путіна, коли доповідав йому про повний контроль ЗС РФ над населеним пунктом Кринки на лівому березі Дніпра. Про це йдеться в повідомленні оперативного командування "Південь" ЗСУ.

"Російсько-окупаційні війська, не маючи успіху в штурмових діях на лівобережжі Херсонщини, вдалися до маніпуляцій і фальсифікації фактів. Військово-політичне керівництво країни-агресора заявило про зачистку плацдарму на лівому березі Дніпра. Офіційно повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності", - наголошується в ньому.

"Здійснивши протягом дня єдину спробу штурму, через суттєві втрати окупанти відійшли на заздалегідь підготовлені пропагандистські позиції, з яких фальшиво звітують про знищення плацдарму, не маючи можливості виконати поставлене командуванням завдання", - заявили українські військові.

Як повідомлялося раніше, Шойгу доповів російському диктатору Путіну про те, що окупанти зачистили Кринки і повністю контролюють цей населений пункт.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті