Шойгу заявив, що росія вдвічі наростила виробництво ракет до систем ППО та збільшує випуск "Калібрів"

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що росія вдвічі збільшила виробництво ракет до систем ППО. Про це він сказав під час візиту на підприємства оборонно-промислового комплексу в Єкатеринбурзі 30 січня, пише Телеграм-канал міноборони РФ.

"З'явилося багато нового обладнання. У зв'язку з цим істотно збільшено обсяги виробництва. Що стосується необхідних нам ракет по лінії ППО, - там збільшення у нас більш ніж у 2 рази. Сподіваюся, цього року програма буде виконана повністю", - сказав Шойгу.

У повідомленні також стверджується, що у 2023 році в Росії "в повному обсязі виконано план" з випуску різних типів ракет - "Калібр", "Іскандер", а також модернізованих ракет ППО С-300.

Крім того, Шойгу заявив, що в січні 2024 року в РФ збільшено виробництво "Калібрів" на 17%.

Раніше Шойгу заявив, що тільки війна в Україні може забезпечити РФ "мирний соціально-економічний розвиток".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті