Шойгу заявив, що тільки війна в Україні може забезпечити РФ "мирний соціально-економічний розвиток"

Тільки продовжуючи бойові дії в Україні і розширюючи армію, можна домогтися соціально-економічного розвитку росії. Про це заявив на селекторній нараді з керівним складом збройних сил РФ глава міноброни Сергій Шойгу, - повідомляє Телеграм-канал "The Moscow Times".

За словами Шойгу, зараз армія "постійно займає більш вигідні позиції і розширює підконтрольні території" в Україні.

"Ми послідовно йдемо до досягнення заявлених цілей спецоперації. У ситуації, що складається, міністерство оборони продовжує планову діяльність з будівництва міцних, надійних, добре оснащених, мотивованих Збройних Сил. Тільки так можна забезпечити мирний соціально-економічний розвиток нашої країни", - заявив Шойгу.

Що саме він називає "більш вигідними позиціями" і де саме армія РФ "розширює підконтрольні території", Шойгу не пояснив.

Як повідомлялося, Шойгу доповів путіну про захоплення української Мар'їнки. Точніше руїн, які від неї залишилися.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті