Шойгу задумав "велике будівництво" об'єктів для ракетних комплексів

Міністр оборони росії Сергій Шойгу заявив про будівництво об'єктів інфраструктури для розміщення нових ракетних комплексів. Про це він сказав 30 листопада на засіданні колегії Міноборони РФ, повідомляють російські ЗМІ.

"На даний момент у п'яти з'єднаннях Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) забезпечено будівництво об'єктів інфраструктури для розміщення нових ракетних комплексів", - заявив Шойгу і додав, що у війні проти України мають застосовуватися перспективні комплекси озброєння, які є у розпорядженні російських військ.

Очільник оборонного відомства росії зазначив, що окупанти проводять випробування нових способів бойового застосування ракетних військ та артилерії, у тому числі із застосуванням дронів.

"Ефективне вогневе ураження противника — важлива складова успіху бойових дій. Значна роль у цьому відводиться ракетним військам та артилерії", — наголосив Шойгу.

Як повідомлялося раніше, росія запускає по Україні крилаті ракети з порожніми болванками для відволікання ППО.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті