Шойгу задумав "велике будівництво" об'єктів для ракетних комплексів

Міністр оборони росії Сергій Шойгу заявив про будівництво об'єктів інфраструктури для розміщення нових ракетних комплексів. Про це він сказав 30 листопада на засіданні колегії Міноборони РФ, повідомляють російські ЗМІ.

"На даний момент у п'яти з'єднаннях Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) забезпечено будівництво об'єктів інфраструктури для розміщення нових ракетних комплексів", - заявив Шойгу і додав, що у війні проти України мають застосовуватися перспективні комплекси озброєння, які є у розпорядженні російських військ.

Очільник оборонного відомства росії зазначив, що окупанти проводять випробування нових способів бойового застосування ракетних військ та артилерії, у тому числі із застосуванням дронів.

"Ефективне вогневе ураження противника — важлива складова успіху бойових дій. Значна роль у цьому відводиться ракетним військам та артилерії", — наголосив Шойгу.

Як повідомлялося раніше, росія запускає по Україні крилаті ракети з порожніми болванками для відволікання ППО.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті