Шойгу задумав "велике будівництво" об'єктів для ракетних комплексів

Міністр оборони росії Сергій Шойгу заявив про будівництво об'єктів інфраструктури для розміщення нових ракетних комплексів. Про це він сказав 30 листопада на засіданні колегії Міноборони РФ, повідомляють російські ЗМІ.

"На даний момент у п'яти з'єднаннях Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) забезпечено будівництво об'єктів інфраструктури для розміщення нових ракетних комплексів", - заявив Шойгу і додав, що у війні проти України мають застосовуватися перспективні комплекси озброєння, які є у розпорядженні російських військ.

Очільник оборонного відомства росії зазначив, що окупанти проводять випробування нових способів бойового застосування ракетних військ та артилерії, у тому числі із застосуванням дронів.

"Ефективне вогневе ураження противника — важлива складова успіху бойових дій. Значна роль у цьому відводиться ракетним військам та артилерії", — наголосив Шойгу.

Як повідомлялося раніше, росія запускає по Україні крилаті ракети з порожніми болванками для відволікання ППО.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті