Шойгу в Пекіні лякає, що Захід провокує РФ на "пряме військове зіткнення ядерних держав"

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу на 10-му Сяншаньському безпековому форумі, що проходить у Пекіні, заявив, що Захід може спровокувати "пряме військове зіткнення ядерних держав", підтримуючи Україну в протистоянні з росією. Про це повідомляє російський опозиційний Телеграм-канал The Moscow Times.

"Лінія Заходу на неухильну ескалацію конфлікту з Росією несе загрозу прямого військового зіткнення ядерних держав, що загрожує катастрофічними наслідками", - сказав Шойгу.

За його словами, США і НАТО нібито всерйоз розраховують, що їм вдасться підірвати безпеку росії і "позбавити нас волі до опору".

Захід узяв курс на нанесення росії "стратегічної поразки" в "розв'язаній проти нас гібридній війні", а "як таран цинічно обрано Україну, якій відводиться роль лише витратного матеріалу", вважає Шойгу.

Незважаючи на це, росія готова до політичних дискусій щодо "постконфліктного врегулювання української кризи" і щодо "параметрів подальшого співіснування із Заходом загалом", заявив Шойгу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті