Шмигаль видав термінове розпорядження погасити заборгованість із виплат ВПО - це створює соціальну напругу

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив погасити заборгованість із виплат внутрішньо переміщеним особам, оскільки такі затримки створюють соціальну напругу. Про це 22 травня повідомила пресслужба Міністерства реінтеграції.

"Заборгованість із виплат ВПО має бути негайно погашена. Про це під час засідання Координаційного штабу з питань ВПО заявила віцепрем'єр-міністр Ірина Верещук. На необхідності негайного розв'язання цього питання також наполіг на черговому засіданні Уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль", - заявили у пресслужбі.

Під час засідання урядовці зазначили, що затримка виплат створює соціальну напругу. При цьому самі переселенці не повинні страждати через розбіжності "між окремими відповідальними відомствами".

Люди мають отримувати виплати допомоги на проживання в чіткі терміни, адже для багатьох із них це єдине джерело доходу. У підсумку після наради Мінфін і Мінсоцполітики отримали розпорядження опрацювати питання про внесення змін до відповідної бюджетної програми з метою забезпечення внутрішньо переміщених осіб соціальними виплатами протягом другого виплатного періоду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін створив Координаційний штаб з питань реалізації прав внутрішньо переміщених осіб.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті