Шмигаль запропонував Південній Кореї розпочати виробництво електрокарів в Україні

Денис Шмигаль обговорив із главою уряду Південної Кореї посилення співробітництва між країнами. Про це прем’єр-міністр України 23 грудня повідомив у своєму Telegram.

"Провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Республіки Корея Хан Док Су. Подякував за послідовну підтримку України, надання гуманітарної та нелетальної військової допомоги", - написав Шмигаль.

Також під час зустрічі обговорювалося повоєнне відновлення України та участь у ньому корейських компаній. У ході обговорення було порушено і перспективні напрямки майбутньої співпраці.

"Зокрема, запропонував відкрити в Україні виробництво електромобілів", – додав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль також повідомив, що Україна отримає мільярд доларів для проходження зими.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті