Шмигаль пообіцяв підтримку переселенцям із незахищених верств

Уряд напрацьовує зміни до законодавства щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа незахищених верств населення з одночасним продовженням виплат на проживання. Про це йдеться у відповіді прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля на петицію.

"З огляду на суспільний інтерес до питань, порушених в електронній петиції, напрацьовуються відповідні зміни до законодавства, зокрема щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа незахищених верств населення з одночасним продовженням відповідних виплат", - ідеться у відповіді Шмигаля на петицію.

Водночас прем'єр наголосив, що допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам є лише одним з інструментів підтримки, і зазвичай сім'ї можуть отримувати одразу кілька видів допомог, зокрема субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, державну допомогу сім'ям з дітьми, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, пенсію особам з інвалідністю.

Як повідомлялося, 11 січня петиція на сайті Кабінету Міністрів України із закликом залишити виплати на проживання для внутрішньо переміщених осіб із зони активних бойових дій та окупованих територій набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

11 січня в Міністерстві соціальної політики України заявили, що Кабмін має намір продовжити виплати на проживання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб на півроку.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті