Шмигаль назвав недоцільною ідею перенаправити гроші з телемарафону і "FreeДом" на БПЛА та пікапи для ЗСУ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль назвав недоцільною ідею перенаправити гроші з телемарафону і "FreeДом" на БПЛА та пікапи для ЗСУ. Про це йдеться у відповіді голови уряду на відповідну петицію, повідомляє Радіо Свобода.

Як заявив Денис Щмигаль, єдина інформаційна політика – пріоритетне питання нацоборони, а Кабмін постійно працює над залученням коштів на потреби ЗСУ.

Нагадаємо, згідно з опитуваннями довіра до телемарафону "Єдині новини" продовжує знижуватися. Голова комітету зі свободи слова ВР казав про можливість його закриття, якщо тенденція залишатиметься. Водночас зростає занепокоєння щодо надмірного контролю та впливу держави на телемарафон.

Як повідомлялося, у Мінкульті внесли пересувний цирк разом з марафоном "Єдині новини" до переліку критично важливих для економіки. 

Також нагадаємо, що Єврокомісії дали зрозуміти, що незадоволені телемарафоном і відключенням телеканалів в Україні.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті