Шкура невбитого ведмедя. У РФ обіцяють доповнити шкільний підручник з історії інформацією про "перемогу Росії в СВО"

У РФ шкільний підручник історії з розділом про "спеціальну військову операцію" буде доповнено новими розділами про "перемогу Росії". Про це заявив міністр освіти країни-агресора Сергій Кравцов.

Наразі до шкільних підручників включено розділ, у якому викладається російська версія нападу РФ на Україну. Школярам в ура-патріотичному стилі повідомляється про те, що вже в лютому 2022 року ЗС РФ почали перемагати, а на момент надходження підручника до шкіл і початок нового навчального року російські війська продовжили утримувати ініціативу на полі бою. Про успішні операції ЗСУ зі звільнення від загарбників Київської, Харківської та Херсонської областей в підручнику нічого не йдеться. Звісно, у підручнику нічого не сказано про підсумки довготривалої "СВО".

"Щойно ми переможемо, ці розділи теж будуть доповнені в підручнику історії", - пообіцяв міністр "виправити" ситуацію.   

Раніше Кравцов повідомляв, що підручник історії з розділом про "СВО", але без "перемоги Росії" буде доступний з 1 вересня.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті