Шкура невбитого ведмедя. У РФ обіцяють доповнити шкільний підручник з історії інформацією про "перемогу Росії в СВО"

У РФ шкільний підручник історії з розділом про "спеціальну військову операцію" буде доповнено новими розділами про "перемогу Росії". Про це заявив міністр освіти країни-агресора Сергій Кравцов.

Наразі до шкільних підручників включено розділ, у якому викладається російська версія нападу РФ на Україну. Школярам в ура-патріотичному стилі повідомляється про те, що вже в лютому 2022 року ЗС РФ почали перемагати, а на момент надходження підручника до шкіл і початок нового навчального року російські війська продовжили утримувати ініціативу на полі бою. Про успішні операції ЗСУ зі звільнення від загарбників Київської, Харківської та Херсонської областей в підручнику нічого не йдеться. Звісно, у підручнику нічого не сказано про підсумки довготривалої "СВО".

"Щойно ми переможемо, ці розділи теж будуть доповнені в підручнику історії", - пообіцяв міністр "виправити" ситуацію.   

Раніше Кравцов повідомляв, що підручник історії з розділом про "СВО", але без "перемоги Росії" буде доступний з 1 вересня.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті