Школярі окупованого Маріуполя на уроках розбирають справжню бойову зброю

"Маріуполь. Школа №26. Путінюгент “Юнармія” проводить заняття по приведенню зброї у бойовий режим в повному порядку: збір-розір, заряджання магазину, виведення. Зброя - справжня бойова. Патрони - справжні бойові. Дорослих поруч - майже нуль. Принаймні тих, що можуть забезпечити безпеку", - повідомив радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму ТГК 14 лютого. 

"Питання лише в тому, не якому з уроків ця зброя почне вбивати учнів? Порівняно з цим педагогічний “антитерор” та пропагаиська складова - квіточки…", - зазначає Андрющенко.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті