Школярі окупованого Маріуполя на уроках розбирають справжню бойову зброю

"Маріуполь. Школа №26. Путінюгент “Юнармія” проводить заняття по приведенню зброї у бойовий режим в повному порядку: збір-розір, заряджання магазину, виведення. Зброя - справжня бойова. Патрони - справжні бойові. Дорослих поруч - майже нуль. Принаймні тих, що можуть забезпечити безпеку", - повідомив радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму ТГК 14 лютого. 

"Питання лише в тому, не якому з уроків ця зброя почне вбивати учнів? Порівняно з цим педагогічний “антитерор” та пропагаиська складова - квіточки…", - зазначає Андрющенко.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті