Шістнадцятирічного Адама Кадирова призначили куратором батальйону імені Шейха Мансура і він отримав чергову нагороду

Шістнадцятирічний син глави Чечні Адам Кадиров призначений куратором батальйону імені Шейха Мансура. Про це пишуть російські ЗМІ.

Йому авансом вручили нагороду цього батальйону - зірку імені першого імама Кавказу Шейха Мансура.

Раніше Адам Кадиров отримав посаду начальника служби безпеки свого батька. За останні місяці син глави Чечні отримав близько десяти нагород, зокрема ордени Татарстану і Карачаєво-Черкесії.

За словами депутата Держдуми РФ Делімханова, нове призначення і нагородження Кадирова-молодшого стало "закономірним результатом значних заслуг Адама у справі відстоювання релігійних, сімейних і культурних цінностей нашого народу". 

Як повідомлялося раніше, головною і заслугою спадкоємця господаря Чечні стало побиття беззахисного ув'язненого в СІЗО Грозного.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті