"Щоб ворог не здогадався". Влада Петербурга приховує витрати міського бюджету на відновлення окупованого Маріуполя

Влада Петербурга приховує витрати міського бюджету на відновлення окупованого Маріуполя. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Питання про витрати на забудову зруйнованого ЗС РФ Маріуполя порушили на засіданні Законодавчих зборів Петербурга. Депутат Борис Вишневський повідомив, що за минулий рік із резервного фонду міста витратили 38 млрд рублів, третина суми перебуває під грифом "для службового користування". Депутат нагадав, що гроші на Маріуполь теж беруть із цього фонду, і попросив уточнити, на що пішли 13 млрд рублів.

Віце-губернатор міста заявив, що у влади немає завдання "від когось щось приховати", але є завдання "не дати можливості ворогам нашої країни використовувати цю інформацію на шкоду інтересам нашої держави".

Що за "вороги" і як вони можуть використовувати дані про витрати на Маріуполь, чиновник не пояснив. 

Російська влада після окупації українського міста оголосила Санкт-Петербург "побратимом" Маріуполя.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті