Щоб не поцілити по РФ. Шольц хоче обмежити дальність ракет Taurus, які можуть бути передані Україні - ЗМІ

Уряд Німеччини вивчає можливість постачання Україні далекобійних ракет Taurus із запасів Бундесверу найближчими місяцями і веде секретні переговори з представниками оборонної промисловості. Про це повідомило видання Spiegel, пише "BBC News. Русская служба" 11 серпня.

"Міністерство оборони Німеччини звернулося до виробника з проханням внести технічні зміни в ракети, щоб обмежити їхню дальність. Це можливо, кажуть експерти, але займе кілька тижнів, - ідеться в повідомленні. - Таким чином канцлер Німеччини Олаф Шольц хоче повністю виключити можливість використання ракет для нанесення ударів по території Росії".

Про те, що Німеччина може оголосити про постачання ракет, напередодні також повідомляло видання T-Online. За його інформацією, минулого тижня офіс канцлера запросив у Міноборони основні дані про ці ракети. Минулого тижня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус укотре відкинув можливість постачання Україні ракет Taurus, заявивши, що наразі це "не є першочерговим завданням", однак водночас про передачу ракет Києву всерйоз заговорили в правлячій Соціал-демократичній партії.

"Усе, що залишилося, - це керовані ракети, такі як крилаті ракети Taurus, які українська армія могла б використовувати для подолання мінних полів, створених росіянами, і повернення своєї території", - говорив депутат від СДПН Андреас Шварц в інтерв'ю Spiegel.

Уточнюється, що крилата ракета класу "повітря-земля" Taurus KEPD 350 виробляється шведсько-німецькою компанією Taurus Systems і має дальність стрільби до 500 км.

Раніше повідомлялося, що однопартійці Шольца закликали передати Україні ракети Taurus.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті