Однопартійці Шольца закликали передати Україні ракети Taurus

Представники Соціал-демократичної партії Німеччини виступили із пропозицією передати на озброєння Україні крилаті ракети Taurus. Про це повідомляє Der Spiegel.

"Україна не має домінування в повітрі, це впливає на хід контрнаступу. Залишається лише керована зброя, наприклад, крилаті ракети "Taurus", за допомогою яких українська армія може подолати мінні поля, встановлені росіянами, та відвоювати територію", - заявив депутат Бундестагу Андреас Шварц.

Як повідомлялося раніше, Німеччина передала Україні нове військове обладнання та засоби для розмінування

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті