Що робити, якщо зникла дитина на окупованій території: поліція Луганської області дала роз'яснення

Поліція Луганщини дала роз'яснення щодо дій батьків чи інших близьких у разі зникнення дитини на окупованій території. Про це йдеться в Телеграм-каналі відомства 26 вересня.

"Зникла дитина на тимчасово окупованій території! Навіть в такій надзвичайній ситуації зберігайте спокій та дотримуйтесь порад ювенальних поліцейських", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що алгоритм дій має бути таким:

Зверніться до поліції.

Повідомте будь-яким зручним способом поліцію про зникнення дитини. Надайте всю доступну інформацію, що може допомогти пошуку.

Зберіть дані про дитину.

Запишіть її повне ім’я, дату народження (вік), обставини та місце зникнення, коло спілкування (у тому числі у соціальних мережах), зовнішні ознаки: зріст, тілобудову (вагу), колір волосся та очей, одяг. Знайдіть фотографії дитини та іншу ідентифікаційну інформацію.

Підтримуйте зв'язок.

Зберігайте постійний зв'язок з поліцією. Дотримуйтесь інструкцій слідчих та ювенальних поліцейських.

Не публікуйте надто багато інформації онлайн.

Утримуйтеся від розміщення чутливої інформації в соціальних мережах. Цим можуть скористатися шахраї. Також такі дії можуть завдати шкоди безпеці дитини.

Раніше "ОстроВ" публікував історії двох дівчат-підлітків з Херсонщини, яких матері змогли повернути з росії після незаконного вивезення.

Раніше також повідомлялось, що ще двох неповнолітніх братів вдалось повернути з окупованої території.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті