Що робити, якщо зникла дитина на окупованій території: поліція Луганської області дала роз'яснення

Поліція Луганщини дала роз'яснення щодо дій батьків чи інших близьких у разі зникнення дитини на окупованій території. Про це йдеться в Телеграм-каналі відомства 26 вересня.

"Зникла дитина на тимчасово окупованій території! Навіть в такій надзвичайній ситуації зберігайте спокій та дотримуйтесь порад ювенальних поліцейських", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що алгоритм дій має бути таким:

Зверніться до поліції.

Повідомте будь-яким зручним способом поліцію про зникнення дитини. Надайте всю доступну інформацію, що може допомогти пошуку.

Зберіть дані про дитину.

Запишіть її повне ім’я, дату народження (вік), обставини та місце зникнення, коло спілкування (у тому числі у соціальних мережах), зовнішні ознаки: зріст, тілобудову (вагу), колір волосся та очей, одяг. Знайдіть фотографії дитини та іншу ідентифікаційну інформацію.

Підтримуйте зв'язок.

Зберігайте постійний зв'язок з поліцією. Дотримуйтесь інструкцій слідчих та ювенальних поліцейських.

Не публікуйте надто багато інформації онлайн.

Утримуйтеся від розміщення чутливої інформації в соціальних мережах. Цим можуть скористатися шахраї. Також такі дії можуть завдати шкоди безпеці дитини.

Раніше "ОстроВ" публікував історії двох дівчат-підлітків з Херсонщини, яких матері змогли повернути з росії після незаконного вивезення.

Раніше також повідомлялось, що ще двох неповнолітніх братів вдалось повернути з окупованої території.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті