"Що б подумали українські солдати, якби я потиснула руку росіянам?" – Світоліна перемогла й відмовилась тиснути руку суперниці із РФ

Українські тенісистки відмовляються тиснути руки російським суперницям. Про це повідомив "Голос Америки" 3 червня.

"Українська тенісистка Еліна Світоліна відмовилася потиснути руку своїй російській суперниці Анні Блінковій після перемоги у п’ятницю в Парижі, – сказано в повідомленні. – Світоліна пояснила, що зробила це з поваги до чоловіків і жінок, які захищають Україну від вторгнення Росії".

"Що б подумали українські солдати, якби я потиснула руку росіянам?" – цитує видання Світоліну.

Зазначається, що російська спортсменка, як і білоруські тенісистки, допущені до змагань лише в нейтральному статусі – через повномасштабне вторгнення РФ до України.

Уточнюється, що напередодні ще одна українська тенісистка, Марта Костюк, вирішила не обмінюватися традиційними післяматчевими вітаннями із суперницями з росії чи Білорусі та уникала рукостискань.

Крім того, раніше Костюк відмовилася потиснути руку і російській суперниці Анатастасії Потаповій на змаганнях Miami Open.

Раніше також повідомлялось, що вінницький пауерліфтер відмовився потиснути руку іранцю під час нагородження на чемпіонаті світу.

 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті