Ще три авіабомби за день впустили росіяни на Бєлгородську область

Росіяни впустили на Бєлгородську область ще три бомби за один день - 28 травня. Про це повідомляє "ASTRA" 29 травня. 

"Напередодні, 28 травня, за 5 кілометрів від села Велике Городище в Шебекинському міському окрузі, який регулярно обстрілюють, впали три авіабомби. Цього разу з літака ПКС РФ "позаштатно зійшли" 3 ФАБ-250", - ідеться в повідомленні. 

Уточнюється, що евакуації не проводили.

Таким чином, загалом за останні три місяці ЗС РФ упустили на Бєлгородську область і окуповані території 73 авіабомби. Серед них та сама "розумна" бомба УМПБ Д-30СН, що не долетіла до Харкова", - пише видання.

Раніше повідомлялося, що росіяни "впустили" ще дві бомби на Бєлгородську область за день 13 травня.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті