Ще три авіабомби за день впустили росіяни на Бєлгородську область

Росіяни впустили на Бєлгородську область ще три бомби за один день - 28 травня. Про це повідомляє "ASTRA" 29 травня. 

"Напередодні, 28 травня, за 5 кілометрів від села Велике Городище в Шебекинському міському окрузі, який регулярно обстрілюють, впали три авіабомби. Цього разу з літака ПКС РФ "позаштатно зійшли" 3 ФАБ-250", - ідеться в повідомленні. 

Уточнюється, що евакуації не проводили.

Таким чином, загалом за останні три місяці ЗС РФ упустили на Бєлгородську область і окуповані території 73 авіабомби. Серед них та сама "розумна" бомба УМПБ Д-30СН, що не долетіла до Харкова", - пише видання.

Раніше повідомлялося, що росіяни "впустили" ще дві бомби на Бєлгородську область за день 13 травня.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті