Ще п'ятеро мешканців Херсонської громади загинуло через рашистські обстріли

Внаслідок рашистських обстрілів загинули п'ятеро мешканців Херсонської міської громади протягом минулої доби. Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко в Телеграм 28 жовтня.

"Внаслідок російських ворожих обстрілів за минулу добу 5 людей, на жаль, загинули, ще 9 - отримали поранення різних ступенів тяжкості. Усім надана необхідна медична допомога", - написав Мрочко.

За його словами, російські окупаційні війська минулої доби продовжили обстрілювати населені пункти Херсонської міської територіальної громади з різних видів озброєння, зокрема авіації. Ураження зафіксовані у Херсоні, Інженерному, Антонівці, Комишанах. Зокрема, пошкоджено щонайменше 12 приватних будинків, 4 багатоповерхівки, об’єкт критичної інфраструктури, гараж, 2 автівки.

У Херсонській окружній прокуратурі уточнили, що 27 жовтня близько 21:20 російські військові масовано обстріляли Центральний район Херсона.

"Внаслідок обстрілу загинули дві жінки віком 50 та 71 рік. Поранення отримали ще четверо цивільних, серед них 13-річний хлопчик", - пише прокуратура в Телеграм щодо цього обстрілу.

Раніше повідомлялось, що в Херсоні російський снаряд влучив по багатоповерхівці - загинув мешканець.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті