"Ще й буржуйку поставили": фотоекскурсія в будинок мешканців Старобільського району на Луганщині, де живуть окупанти

Фото "інтер’єру" будинку в Старобільського району на Луганщині, в якому кілька місяців прожили російські окупанти, розмістив Телеграм-канал "Старобільськ life" 1 лютого.

"У будинок жителів Старобільщини, які були вимушені залишити домівку через окупацію, заселилася русня", – сказано в повідомленні.

"Тепер молимось, щоб хоч будинок вцілів. А ще буржуйку поставили в будинку і топлять дровами. Уявляєте, що там буде. Вже 5 місяців живуть, суки", – цитує Телеграм-канал коментар господарів будинку із чату.

Раніше повідомлялось, що інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті