"Ще й буржуйку поставили": фотоекскурсія в будинок мешканців Старобільського району на Луганщині, де живуть окупанти

Фото "інтер’єру" будинку в Старобільського району на Луганщині, в якому кілька місяців прожили російські окупанти, розмістив Телеграм-канал "Старобільськ life" 1 лютого.

"У будинок жителів Старобільщини, які були вимушені залишити домівку через окупацію, заселилася русня", – сказано в повідомленні.

"Тепер молимось, щоб хоч будинок вцілів. А ще буржуйку поставили в будинку і топлять дровами. Уявляєте, що там буде. Вже 5 місяців живуть, суки", – цитує Телеграм-канал коментар господарів будинку із чату.

Раніше повідомлялось, що інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті