Ще 9 дітей вдалось повернути в Україну – Лубінець

Україні вдалося повернути додому ще 9 українських дітей, повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у своєму Телеграм-каналі 7 вересня.

"Історії цих дітей – вражають. Я неодноразово наголошував, що кожне повернення, як спецоперація, – написав Лубінець. – Він зазначив, що долі дітей різні, але кожному з них довелося пройти через випробування".

Наприклад, двоє діток довгий час перебували на окупованій території, і тепер, нарешті, вдалося повернути їх батькам. Також вдалося повернути хлопця, якого росіяни звинуватили у підриві моста, місяць тримали у в’язниці та допитували.

"Він пройшов всі кола пекла, зокрема, й фільтрацію. Але тепер він з мамою, в Україні", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Україні вдалося повернути 14-річну дитину з тимчасово окупованої території Херсонської області.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті