Ще 9 дітей вдалось повернути в Україну – Лубінець

Україні вдалося повернути додому ще 9 українських дітей, повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у своєму Телеграм-каналі 7 вересня.

"Історії цих дітей – вражають. Я неодноразово наголошував, що кожне повернення, як спецоперація, – написав Лубінець. – Він зазначив, що долі дітей різні, але кожному з них довелося пройти через випробування".

Наприклад, двоє діток довгий час перебували на окупованій території, і тепер, нарешті, вдалося повернути їх батькам. Також вдалося повернути хлопця, якого росіяни звинуватили у підриві моста, місяць тримали у в’язниці та допитували.

"Він пройшов всі кола пекла, зокрема, й фільтрацію. Але тепер він з мамою, в Україні", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Україні вдалося повернути 14-річну дитину з тимчасово окупованої території Херсонської області.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті