Ще 650 мільйонів канадських доларів Україна отримає в якості військової допомоги – Трюдо

Канада надасть Україні ще приблизно 500 мільйонів доларів США військової допомоги. Про це повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час виступу у парламенті 22 вересня.

Протягом кількох років Канада виділить Україні 650 мільйонів канадських доларів для придбання броньованої техніки. Зазначається, що це приблизно 500 мільйонів доларів США.

Крім того, Канада також приєднається до навчання українських пілотів на літаках F-16.

Раніше Зеленський розповів про зустріч з Генерал-губернатором Канади Мері Саймон в Оттаві.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті