Шелтер для переселенців зі Старобільщини відкрили у Львовській області (контакт)

Шелтер для ВПО зі Старобільського району Луганщини відкрили у Львовській області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 11 грудня. 

"У Меденецькій громаді розпочав роботу шелтер для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб зі Старобільщини. Там можуть розмістити 16 людей", - сказано в повідомленні. 

Зазначаєься, що будівля обладнана необхідною технікою та меблями: ліжка, електроплити, санвузли тощо. У приміщені проведено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено інженерні мережі, вікна та двері, враховано потреби маломобільних груп населення. Ремонтні роботи виконали за кошти приймаючої громади та міжнародної благодійної організацій. 

За додатковою інформацією щодо розміщення у шелтері звертайтеся за номером телефону: +380681161408.

Раніше повідомлялось, що переселенцям з Луганщини допоможуть з вирішенням пенсійних питань у Харкові (графік, адреса).

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті