Шеф-кухар з Вінницької області у Польщі вбив 29-річну дружину й двох маленьких доньок і кілька днів прожив в одному помешканні з тілами

У Польщі відомий в Україні шеф-кухар з Вінницької області вбив свою 29-річну дружину та двох маленьких доньок. Про це повідомляє ТСН 24 листопада. 

"Трагедія сталася поблизу міста Познань. 42-річний чоловік задушив свою дружину та двох маленьких доньок. Він кілька днів прожив із тілами покійних і лише згодом у всьому зізнався. Жертвами чоловіка стали його 29-річна дружина Юлія, півторарічна Марійка та 4-річна Даринка", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що 11-річний син Юлії від першого шлюбу "дивом уцілів".

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі затримано чоловіка, який задушив 43-річну знайому й викинув оголене тіло на вулицю.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті