Шахта на Донеччині зупинилася після російського обстрілу, поранено її працівника – Міненерго

Російські окупанти обстріляли одну із шахт державного підприємства "Торецьквугілля" на Донеччині ввечері 7 грудня. Про це у Фейсбуці повідомило Міністерство енергетики України.

Внаслідок атаки поранення отримав 32-річний працівник, його доставили до лікарні. 

За даними Міненерго, є суттєве пошкодження обладнання. Роботу шахти довелося зупинити. 

"На момент удару у шахті перебували 6 осіб. Усі вже виведені на поверхню. Шахта знеструмлена. Тривають обстеження для уточнення обсягів пошкоджень", - додали у відомстві.

Як повідомлялося, окупанти обстріляли за минулу добу 10 громад Донеччини.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті