Сервісний центр з обслуговування та ремонту українських танків Leopard 2 запрацює у Польщі вже у травні

Обслуговування та ремонт танків Leopard 2А4 і 2А6, на яких воюють українці, проходитимуть на заводі "Bumar-Łabędy" у Ґлівіце, і вже у травні запрацює сервісний центр. Про це 26 квітня заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, повідомляє Укрінформ

Блащак нагадав, що під час п'ятничної зустрічі міністрів оборони країн НАТО в Рамштайні він підписав угоду зі своїм німецьким колегою щодо створення сервісного центру для всього сімейства танків Leopard 2. Він підкреслив, що "сервісний центр почне роботу в травні".

Голова Міноборони сказав, що найближчим часом в Україні будуть два батальйони танків Leopard 2 у версіях 2А4 і 2А6, які обслуговуватимуться і ремонтуватися на заводі Bumar-Łabędy.

Блащак підкреслив, що вибір цього заводу обумовлений тим, що впродовж 20 років він займається обслуговуванням і ремонтом, а також модернізацією танків Leopard 2А4 до версії 2PL. Він нагадав, що в Ґлівіце ремонтують і модернізують польські танки сімейства Т-72, які, за словами української сторони, добре працюють.

Leopard 2 - основні бойові танки виробництва німецького концерну Krauss-Maffei Wegmann. Вони знаходяться на озброєнні армій багатьох країн Європи, в тому числі кілька сотень штуку Польщі та Німеччини.

Bumar-Łabędy є однією з компаній, що входять до Польської зброярської групи. Компанія є суб'єктом господарювання, яка віднесена до підприємств стратегічного значення для оборони країни. Фірма спеціалізується на виробництві, ремонті та модернізації бронетехніки.

Нагадаємо, Німеччина дозволила Польщі поставити Україні п'ять винищувачів МіГ-29. 

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті