Сербія не визнає результати "референдумів" на окупованих територіях України - МЗС

Сербія не визнаватиме результатів псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова глави МЗС Сербії Миколи Селаковича.

"З одного боку, наша принципова відданість принципам і нормам міжнародного публічного права, статуту ООН, а з іншого боку, це повністю суперечило б нашим державним та національним інтересам, повністю суперечило б нашій політиці збереження територіальної цілісності та суверенітету та прихильності до принципу непорушності кордонів", – заявив глава МЗС Сербії під час прес-конференції.

Як повідомлялося раніше, Сербія не імпортуватиме російську нафту через санкції Євросоюзу, починаючи з листопада 2022 року.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті