Сербського актора з російським паспортом вигнали з серіалу HBO за підтримку війни

Американський канал HBO розірвав контракт із сербським актором із російським громадянством Мілошем Біковичем (на фото), який мав зіграти у третьому сезоні серіалу "Білий лотос". Про це повідомляэ Радіо Свобода.

Як повідомляється, раніше Біковича затвердили на епізодичну роль російського йога та ментора в готелі Таїланду.

Проте Міністерство закордонних справ України розкритикувало вибір HBO, опублікувавши у соцмережі X відеоролик, у якому змонтовано сцени із серіалу та кадри з Біковичем.

У відео згадується, що актор має громадянство росії та медаль Пушкіна, знімався у російського режисера Микити Міхалкова, а також компліментарно висловлювався про політику росії та окупацію Криму.

"Чи це нормально, що ви працюєте з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?" – написало українське МЗС, позначивши сторінку HBO.

Бікович назвав роль у "Білому лотосі" великою честю, а своє звільнення – «тривожним прецедентом» та наслідком "спрямованої кампанії".

Мілош Бікович – актор Бєлградського драматичного театру, який знімався в низці російських фільмів. 

Нагадаємо, за матеріалами СБУ підозру отримав російський актор з серіалу "Бандитський Петербург", який закликав до війни проти України.

Як повідомлялося, актор серіалу "Гра Престолів" приїхав до Києва та передав пікап для ЗСУ. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті