Сепаратисти повідомляють про обстріл Алмазної та Золотого-1 на Луганщині, місцеві жителі – про приліт по базі росіян у Кадіївці

На окупованій Луганщині 11 травня сепаратисти повідомляють про обстріли міст Алмазна та Золоте-1, а місцеві пабліки – про приліт до бази "Едельвейс" у Кадіївці, де, ймовірно, базувалися окупанти.

"Обстріл був о 04:55, пряме влучання в котельню на вулиці Менделєєва в Золотому-1, будівлю зруйновано", - повідомили в так званій "мерії" Первомайська, до якого належить Золоте-1.

"О 05:25 територія міста Алмазної піддалася обстрілу", – йдеться в іншому повідомленні сепаратистів.

Уточнюється, що в Алмазній пошкоджено газопровід і низку будівель (див. фото).

У всіх повідомленнях підкреслюється, що жертв серед цивільного населення немає.

Крім того, місцеві жителі повідомляють про приліт на базу "Едельвейс" у Кадіївці вранці 11 травня, яку, за попередньою інформацією, використовували у своїх цілях окупанти.

Раніше повідомлялося, що в Кадіївку прилетіли три ракети HIMARS, є влучання в готель, де жили окупанти.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті