Сепаратисти повідомляють про обстріл Алмазної та Золотого-1 на Луганщині, місцеві жителі – про приліт по базі росіян у Кадіївці

На окупованій Луганщині 11 травня сепаратисти повідомляють про обстріли міст Алмазна та Золоте-1, а місцеві пабліки – про приліт до бази "Едельвейс" у Кадіївці, де, ймовірно, базувалися окупанти.

"Обстріл був о 04:55, пряме влучання в котельню на вулиці Менделєєва в Золотому-1, будівлю зруйновано", - повідомили в так званій "мерії" Первомайська, до якого належить Золоте-1.

"О 05:25 територія міста Алмазної піддалася обстрілу", – йдеться в іншому повідомленні сепаратистів.

Уточнюється, що в Алмазній пошкоджено газопровід і низку будівель (див. фото).

У всіх повідомленнях підкреслюється, що жертв серед цивільного населення немає.

Крім того, місцеві жителі повідомляють про приліт на базу "Едельвейс" у Кадіївці вранці 11 травня, яку, за попередньою інформацією, використовували у своїх цілях окупанти.

Раніше повідомлялося, що в Кадіївку прилетіли три ракети HIMARS, є влучання в готель, де жили окупанти.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті